20 Ekim 2018 Cumartesi

Torbalı Teknik Oto Kaporta

  Hiç yorum yok

Torbalı Teknik Oto Kaporta

Oto kaporta çekme, araç bakımları, sektöründe tecrübesi ile sektörün kriterlerini belirleyen, gelişimine yön veren ve rakipleri arasında haklı ve güçlü bir yere sahip olan firmamız Teknik Oto Kaporta; her geçen gün hizmetlerini genişleterek hizmet vermektedir.
Bizimle iletişime geçmek için üst menüde İletişim butonuna basmanız yeterlidir.
Teknik Oto Kaporta

Hizmetlerimiz


Oto Kaporta
Göçük Çektirme
Boyasız Çektirme
Oto Boya
Kasko  Sigorta İşlemleri
Tampon Kaynağı ( Plastik kaynak )

Misyon Ve VizyonumuzVİZYONUMUZ

Teknik  Oto Kaporta ve boya atölyesi olarak benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, otomotiv sektöründe sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi hizmet veren servis firması olmaktır.
Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlıkalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ


Teknik Oto Kaporta ve boya atölyesi olarak, otomotiv sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz veçalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı bir şekilde büyüyebilmektir.
İletişimYetkili : 

Mehmet Salih Güngörmez : 0531 388 62 86
İbrahim Güngörmez           : 0538 319 30 21
Emrah Güngörmez             : 0537 277 25 19

Adres :Yedi Eylül Mahallesi 5538 No: 18 Camii Sokağı
Torbalı, Izmir, Turkey

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.