3 Şubat 2017 Cuma

Adsense Pininiz Gelmiyorsa Bu Yöntemleri İzleyin

  6 yorum

Adsense Pininiz Gelmiyorsa Bu Yöntemleri İzleyinAdsense Pin Gelmiyor Ne Yapmalı?


Adsense Pininiz Gelmiyorsa Bu Yöntemleri İzleyin


Selam arkadaşlar, fırsat buldukça elimden gelen ÜCRETSİZ paylaşımlarıma devam ediyorum, son günlerde biroldukça dostumız gerek %100 Onaylanan AdSense olsun gerekse benim gibi arkadaşların ÜCRETSİZ dağıttıkları AdSense hesaplarını 10 dolar eşiğine ulaştırdıktan sonra PIN'lerinin gelmesi için bekleyişe geçtiler lakin bir çok dostumızın bu konuda muzdarip bulunduğunu görmek mümkün.

PIN kodu doğrulamasının başka bir yöntemi yoktur. Belirttiğiniz adreste oturup oturmadığınızın doğrulaması yapılmaktadır.

# PIN kodunuzu istemeden önce evinize veya çalıştıgınız iş yerinize gelen faturalardaki adresi kullanmanız gerekir.

# Posta kodunuzu bildiğinizi sanarak aslen yanlış girmiş olabileceğinizi göz önünde bulundurarak mutlaka PTT'den öğrenmenizi tavsiye ederim.

PTT Posta Kodu Sorgulama

# PIN kodunuzu istedikten sonra Google AdSense'nin bizlere belirtmiş olduğu erişme süreci 3 hafta olarak belirtilmiştir lakin bu süreye bir 10 gün daha eklememiz gerekir çünkü ülkemizin PTT dağıtımında oluşan aksamalar ulaşım sorunlarından dolayı 3 hafta 10 gün olarak belirliyorum. Hemen sonra PTT'ye giderek adınıza herhangi bir postanın olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

# Bu süreçleri izlediğiniz biçimde PIN kodunuz halen gelmediyse malum bir yöntem fakat biroldukça kişinin uygulamaktan kaçındığını düşündüğüm Google Maps'ta adresinizin civarındaki herhangi bir bilindik iş yeri, okul, camii, hastane vb.. Bölgeler var ise adresinize not olarak eklemenizi öneriyorum.

Örnekleme; Webbilge okulu karşısı

# Yukarda belirttiğim benzer biçimde ilave olarak adres gireceğiniz için kısaltmaları muhakkak kullanmanız gerekir. Cadde - Mahalle - Sokak ve Cad. Yerine mutlaka Cd. - Sk. Ve Mah. Kullanmanızı öneririm.

# En kötüsü ise PIN kodu hakkınızın tükenmiş olması, eğer bilgili bir şekilde pin kodu talebinde bulunursanız bir ihtimal şirinleride görebilirsiniz.

PIN kodunun gelmesi 2-4 hafta sürmektedir. Üç hafta dolduğu şekilde PIN kodunuz elinize ulaşmaz ise yeni bir PIN kodu isteyebilirsiniz. Otomatik olarak gönderilen PIN kodu ile beraber üçüncü PIN kodunuz da elinize ulaşmazsa (son PIN kodu gönderilmesinden itibaren 3 hafta sonrasında) aşağıdaki formu doldurmanız gerekiyor.


Kişisel Kimlik Numarası (PIN) 

 Yukarıdaki formun EK gönder alanını kullanarak resmi bir makamdan aldığınız ikametgah belgesini göndermeniz gerekir.

Not; Bugün PTT çalışanları ile görüşmem sonucunda şöyle bir data daha aldım. PIN Kodu Yurtdışından geldiği için gelir gelmez dagıtım servisine çıkmadıgını bunun gümrükte bekletildigini toplu biçimde en erken 1 aylık zaman diliminde dagıtımına başlandıgını bölgeye bakılırsa fark ettiğini öğrendim.

Her insana şimdiden kolay gelsin, umarım şirinleri görürsünüz..

6 yorum :

 1. Deneyimleriniz paylaşmanızı sevindim bu konuda yardımcı oldugunuz için adense hakkında bilgiye sahip oldum tşkler ederim

  YanıtlaSil
 2. Bu işlemi ücretsiz yapabileceğimizi bilmiyordum, çok teşekkürler. Sonunda bu da mümkün oldu.

  YanıtlaSil
 3. gerçekten deniyecem bakalım bu yöntem sanırım yararlı olur ya kaç aydır bekliyorum ne gelen var ne giden

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten bende bir türlü almaya çalışıyorum aldık ama bu sefer de pin gelmesini bekliyoruz. Hayırlısı bakalım.

  YanıtlaSil
 5. yöntem için teşekkürler ptt getirmeyi unutmuş, 1 saat uğraş sonunda alabildim.

  YanıtlaSil
 6. If you're looking for an excellent contextual ad network, I suggest you check out PropellerAds.

  YanıtlaSil

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.