30 Aralık 2016 Cuma

Samsung Telefonlarda Gizli Kodlar

  Hiç yorum yok

Samsung Telefonlarda Gizli Kodlar
Samsung Telefonlarda Kısayol Kodları
Samsung Telefonlarda Kısayol KodlarıEğer bir Samsung kullanıcısı iseniz, bu gizli kodlarla daha keyifli bir Android deneyimi yaşayabilirsiniz.
İş Android temelli akıllı telefonlara gelince iki kategori var: Günlük kullanım için kafi olan bilgiye haiz olanlar ve Android işletim sisteminin kralları. İkinci kategorinin üyeleri şimdilik çok fazla değilse de, kullananların tecrübesi artıkça, bu statüye doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Ya size, gelecekte işinize çok yarayabilecek gizli saklı kalmış Android kodları bulunduğunu söyleseydik? Eminiz ki bu tür bilgiler çoğunuzun ilginizi çekerdi. Sadece şunu da vurgulamakta yarar görüyoruz, söz konusu kodlar yalnız Android temelli Samsung marka telefonlarda çalışıyor.Android ile ilgili görsel sonucu

Kodları kullanarak Samsung marka akıllı telefonunuzun gerek donanımı, gerekse yazılımı hakkında faydalı veriler elde edebilirsiniz. Bu kodları kullanmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey, numara tuşlar şeklinde simgeleri ve sayıları ekrana girmek. Yine de bu kodları kullanmak mevzusunda endişeliyseniz, tavsiyemiz uzak durmanız yönünde olacak.

Samsung Telefonlarda Kısayol Kodları

Bluetooth adresini saptamak- *#*#232337#*#

Yazılım versiyonu ve güncellemesi- *#*#44336#*#*

Donanım versiyonu- *#*#2222#*#*

Kamera bilgisi – *#*# 34971539#*#*

Bundan sonraki kodlar ise kontrol fonksiyonlarını içeriyor:
Bluetooth testi – *#*#232331#*#*

WiFi testi – *#*#232339#*#*

Yakınlık sensörü testi – *#*#0588#*#*

GPS testi – *#*#1575#*#*

Dokunmatik ekran testi -*#*#2664#*#*

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.