25 Aralık 2016 Pazar

Bu telefon Kameranın sınırlarını zorlayacak! Sony Xperia Z6

  Hiç yorum yok
Güncelleştirme: Sony'nin bir sonraki amiral gemisinin adına Xperia XR denilebilir ve ince boyutlarıyla son telefonun söylentileri çıkmaya başladı.
sony xperia z5 cansız telafileri oldu Sony Xperia Z3 + ise çok daha kararlı bir telefon oldu. Aynı zamanda bir ahize ve daha net fotoğraflar için yapılmış bir kamera ve yeniliklerde gördüğüm en iyi parmak izi tarayıcılarından yararlanmışlardır.
Sony özelliklere bakacak olursak iyi bir telefon çıkarmayı planlıyor.hala kayıplar olsada  vr gözlük çıkartacak olmaları ayrı bir keyif verecek gibi.sözü uzatmadan özelliklerine geçelim.
Çıkan sızıntı:
  • Bir fırçalanmış metal arka
  • İnce yapı
sony xperia için söylenen en büyük dedikodu telefonun tamamen metalden oluşması. bu da telefonunu sık sık düşürenler için en iyi telefon olacak gibime geliyor. :D
Bir sızan kriter bir gizem high-end Sony telefonu için 21MP arka kamera ve bir ön bakan bir 12MP, iddia iken bir prototip reckons bir 23MP arka kamera ve 12MP ön kameraya sahiptir. şimdilik çıkan sızıntılar bunlar son olarak videoyu izleyebilirsiniz...


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.