15 Kasım 2016 Salı

Otomatik Bağcık Bağlayan Nike HyperAdapt Fiyatı Belli Oldu

  Hiç yorum yok
Otomatik Bağcık Bağlayan Nike HyperAdapt Fiyatı Belli Oldu

Nike HyperAdapt Neler Sunuyor ?Bir kaç ay önce Nike tarafından duyurulan bu teknolojik ayakkabı merakla beklenirken, videosunu izlediğimizde gerçekten hayran kalmıştık. Fakat Nike severlerin bu ayakkabıyı almak için epey bir zorlanacağını düşünüyorum.

Ayakkabıda kullanılan teknoloji sayesinde kullanıcının ayaklarını otomatik olarak bağlayarak bağcık derdinden kurtardığı gibi, isterseniz bağcıkları normal olarak da bağlayabiliyorsunuz. 28 Kasım tarihinde Nike mağazalarında olacak olan HyperAdapt'ın piyasa satış fiyatı 720 dolarolacak. Türkiye topraklarında ise bu rakam 2899 TL ve civarlarına denk geliyor.

otomatik-bagcikli-nike-hyperadapt-ayakkabi-006
Ayakkabının içerisinde bulunan sensörler sayesinde ayağı algılayarak bağcıkları otomatik olarak sıkıştıran Nike HyperAdapt, kalınlık ve genişlik değerlerini de hesaplayabiliyor. Örnek vermek gerekirse; bir nedenden dolayı ayağınızın üstü şişti diyelim. Ayakkabı bu durumu bildiği için bağcıkları da ona göre sıkıyor.

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan ayakkabı şimdiden kullanıcıları cezbetmiş durumda. Fakat Türkiye'de çok fazla satılacağını düşünmüyorum. Üç farklı renk seçeneği ile Nike HyperAdaptiçin yayınlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.