11 Eylül 2016 Pazar

Google Plus (Google+) Tasarımı Yenilendi

  Hiç yorum yok
Google, Sosyal paylaşım Platformu olan Google Plus (Googel+) tasarımı kısa bir süre önce yenilendi. Koleksiyonları, Toplulukları kullanma ile birlikte Ana sayfa akışını görme yeni tasarım ile değişiyor. Ancak! Google Plus’un eski ve yeni tasarımları arasında geçiş yaparak dilediğinizi kullanabilirsiniz. Google Plus’un güvenlik seviyesinin en üst derecede olduğunu kabul edenlerden birisi iseniz farklı Sosyal paylaşım sitelerine giriş için Uygulamaları Google Oturum ile Açma şansına da ayrıca sahipsiniz. 
Yeni Tasarım Google+’ya Geçme
Kaynak resim: Google Plus
Not: Bazı Sosyal paylaşım sitelerinde ticari yarış devam ettiğinden Google Plus ile Oturum Açma butonunu göremezsiniz.

Yeni Tasarım Google+’ya Geçme:

1. Google hesabınız açık değilse, hesabını aktif edin.

2. Google Plus’a giriş yapın.

3. Sol taraftaki sidebar kenar sütunundaki dikey çubuğu aşağıya kaydırın.
4. Yeni Google+'yı deneyin seçeneğini tıklayın. Not: Bazı özellikler yeni Google+'da bulunmamaktadır.

5. Yeni Google+'yı deneyebilirsiniz. Sorun yaşadığınızı düşünüyor veya yeni Google+ hoşunuza gitmedi ise, klasik Google+'ya geri dönmek için sol alt köşesindeki Klasik Google+'ya dön yazı linkine tıklayarak dönebilirsiniz.

6. Klasik Google+'ya yalnızca bir bilgisayar kullanarak geri dönebilirsiniz. Bu şu anlama gelmektedir. Farklı bilgisayarlarda Goog+ kullanıyorsanız her kullandığınız bilgisayar için Klasik Google+'ya dön yazı linkine tekrar tıklamanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

Google Plus Web Site Sayfası Nasıl Açılır

Blogger Google+ Ayarlar

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.