7 Nisan 2016 Perşembe

Wix Sitenizi Nasıl Silersiniz

  Hiç yorum yok

Wix ile oluşturulmuş web site nasıl silinir? Wix ücretsiz sitenizi kullanmaktan vazgeçip oluşturduğunuz sitenizi silme ile ilgili uygulama adımları. Wix sitenizi oluşturdunuz. Ancak bir müdted sonra sitenize devam etmemeyi düşünerek silmek istediniz. Wix ile oluşturulmuş web sitenizi aşağıda verilen açıklamaları takip ederek hemen silebilirsiniz.

Wix Site Silme Uygulama Adımları :

1. Wix sitesine giriş yapın.

2. Farklı isimlerde site oluşturdu iseniz, “ My Sitessilmek istediğiniz sitenizi açın.

3. İlgili sitenizi açtığınızda, “Siteyi Yönet” butonuna tıklayın.
Wix Site Yönetim Butonu

4. Sol menüde “Popular ShortcutsPopuler Kısayollar ismine tıklayın.

5. Sağ pencerede “Delete SiteSiteyi Sil, iconunu bulun ve tıklayın.


Wix Site Silme Penceresi

6. Site silme butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir ileti penceresi açılacaktır. Bu ileti penceresinde sitenizi geçici olarak bekletebileceğiniz, “Keep SiteSiteyi tut ismine tıklayarak saklayabilir veya sağ taraftaki Siteyi Sil ismine tıklayarak hemen silebilirsiniz.

Uyarı pencere metni ise şu şekilde görülmektedir ;

Eğer bu web sitesini silmek istediğinizden emin misiniz?

silindikten sonra bu işlemi geri mümkün olmayacaktır.

Önemli Uyarı - Bu projeye bağlı bir Facebook sayfası varsa, o da silinecek bilmenizi isteriz.


Uyarı pencere iletisinin görünümü

Site Silme butonuna tıkladığınızda artık sitenizin görülmeyeceğini hatırlatmak isterim. Bundan sonra sitenizi geri alamazsınız.

Wix Ücretsiz Web site oluşturma hakkındaki tüm bilgileri bağlantıya tıklayarak okuyabilir, Wix hakkında yazılan diğer yazıları takip edebilir, diğer tüm yazılardan heberdar olmak için makale bültenime Abone olabilir veya Google Plus Sayfa ve ve profilimi takibe alabilirsiniz. Wix sitesi ve diğer makaleler için takipte ve güncel kalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.