12 Nisan 2016 Salı

Kaliteli blogger temaları bulabileceğiniz adresler

  Hiç yorum yok
Blog yazarlığında kaliteli içerik üretimi en önemli nokta olsa da blog teması seçimi de üretilen içeriklerin öne çıkarılması, okuyucuların yazıları keyifle okuması açısından büyük önem taşıyor.

Blog yazmaya yeni başlayan ya da bir süredir blog yazan kişilerin en sık yaptığı hatalardan biri yanlış tema seçimi. Blog içeriğine uygun olabilecek nitelikte blog temaları seçmek içeriklerin geri planda kalmasını engelleyeceği gibi okuyucuları blogda daha fazla tutacak.

Blogger temaların neredeyse tamamı yabancı tasarımcılar tarafından üretiliyor. Türkçe sitelerdeki çoğu blog teması da buralardan alınma. Bu yüzden İngilizce sitelere göz atmanız yararınıza olacak.

Blogger tema arıyorsanız Google'da şu İngilizce anahtar kelimeler ile sorgulama yapın;

Blogger template, Blogger templates, free blogger theme, free blogger themes, free responsive blogger theme, free magazine theme blogger, blogger templates premium, blogger templates 2015, blogger responsive theme, blogger fashion themes, blogger free news theme, blogger free technology themes 

Bu yazımda Blogger alt yapısını kullanan blog yazarları için ücretsiz ve kaliteli Blogger temaların yer aldığı birkaç adres paylaşmak istiyorum. Buralardaki temaların birçoğu son derece kaliteli ve modern bir görünüme sahip. Responsive özellikleri sayesinde mobilden de sorunsuz görüntülenebiliyorlar. Ayrıca Adsense uyumlu Blogger tema arayanlar için de işlevsel temalar mevcut.

Ücretsiz Blogger temaları bulabileceğiniz siteler

 https://gooyaabitemplates.com/

 http://www.cssauthor.com/blogger-templates-2015/

https://www.freshdesignweb.com/free-responsive-blogger-templates/

https://www.designsrazzi.com/2015/best-free-blogger-templates/

http://makeitcg.com/responsive-blogger-templates/2781/

 http://www.themexpose.com/

http://www.mybloggerthemes.com/

http://www.soratemplates.com/

http://www.templateism.com/

http://btemplates.com/

http://newbloggerthemes.com/

http://www.protemplateslab.com/

http://www.deluxetemplates.net/

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.