24 Ocak 2014 Cuma

Blogger Şık Duyuru Eklentisi

  Hiç yorum yok
Bana göre blogger duyuru eklentisi olarak bugüne kadar paylaşılmış en şık, en kullanışlı duyuru panosu ile karşınızdayım. Web sitenizin sol alt kısmında yer alacak bu duyuru panosunu sitenize gelen her ziyaretçi çok beğenecek!

Kodlanmasında herhangi bir şekilde Javascript ve flash kullanılmayan bu mükemmel duyuru eklentisi, sadece HTML ve CSS3 kullanılarak yapılmıştır. Sitenizde herhangi bir kasmaya sebep olmaz.
blogger duyuru kodu
Blogger Duyuru Eklentisi Ekleme

Blogger Yönetici Paneline giriş yapıyoruz.

Şablon > HTML'yi Düzenle'ye giriyoruz.

Açılan kod sayfasında Ctrl+F yaparak </body> 'i aratıyoruz ve hemen üstüne aşağıda ki kodu yapıştırıyoruz.

Diğer bir ekleme yolu ise;
Yerleşim  > Gadget Ekle > HTML/JavaScript'i açıp, aşağıda ki kodu açılan sayfaya yapıştırarak eklentiyi kullanabilirler.
<!--Blogkaynagi Blogger Duyuru Eklentisi Kod Başlangıç-->


<div id="menucon">
<div id="allcoder-tex">
<br/><b>Duyuru</b><br/><br/>

Merhaba!

<br/><br/>

Web siteniz de kullanabileceğiniz en yeni eklentiler blogkaynagi.blogspot.com'da !
Lütfen konulara yorum yapmayı unutmayalım!

</div>
</div>
<allcoder><style> #menucon{ position:fixed; bottom:10px; left:10px; width:130px;height:130px; background:transparent url(http://4.bp.blogspot.com/-d2P6c2gUTZs/UpPBn2rpnnI/AAAAAAAAi3w/fOfywJXwJ5g/s1600/see.png) no-repeat center center; transition: all 0.8s ease-in-out; background-size:cover; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; } #menucon:hover{ bottom:35px;left:35px; width:80px;height:80px; transform: rotate(720deg); -ms-transform: rotate(720deg); -webkit-transform: rotate(720deg); }#allcoder-tex{position:absolute;bottom:37px;left:38px; box-shadow: -1px 1px 5px 0px #888888; transition: all 0.8s ease-in-out; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; line-height:22px; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; opacity:0; width:0px;height:0px; padding:6px;color:#fff; font-family:Helvetica, Arial, sans-serif; font-weight:normal; text-decoration:none; font-size:14px; text-align:center; -webkit-border-radius: 8px; -webkit-border-bottom-left-radius: 0; border-radius: 8px; border-bottom-left-radius: 0; }</style><style> #menucon:hover #allcoder-tex{ width:200px;height:250px; background:#444; opacity:0.6;} </style></allcoder>
<!--Blogkaynagi Blogger Duyuru Eklentisi Kod Başlangıç-->

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.