23 Ekim 2013 Çarşamba

Nokia’nın yeni tableti görüntülendi

  Hiç yorum yok
Nokia’nın 22 Ekim’de yapacağı büyük etkinliğe sayılı günler kala yeni tableti Nokia Lumia 2520’nin yeni görüntüleri geldi. Geçtiğimiz günlerde cyan rengiyle de ortaya çıkan tabletin bugün de kırmızı rengi ortaya çıktı.

Nokia’nın yeni tableti görüntülendi

Tablet Windows RT sürümüyle gelecek ve Apple iPad ile aynı zamanda 22 Ekim’de tanıtılacak. Öte yandan tabletin görünümü Lumia’ların büyük versiyonu gibi olacak.

22 Ekim Nokia Lumia tabletin yanı sıra Windows Phone phablet 1520’nin tanıtımıyla devam edecek. Windows Phone ile gelecek olan en büyük telefon olacak ve ekran boyutlarının da 5 inçin üzerinde olması bekleniyor. 8 GB GDR3 ve 4 çekirdekli işlemciyle çalışacak. Microsoft’un yani Nokia’ın tabletinin de 7 inç boyutlarına sahip olacağı belirtiliyor.

Nokia’nın yeni tableti görüntülendi

Etkinlik öncesi Lumia tablet ve phabletler hakkındaki bilgiler bu kadarla sınırlı. 22 Ekim’de hem Nokia’nın hem de Apple’ın etkinliğinin olması nedeniyle kullanıcıların gözleri teknoloji haberlerinde olacak.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.