13 Kasım 2012 Salı

Blog Ekle - Blog Tanit

  Hiç yorum yok

Blogumuzun Sağ altında , Blog Sayfanızın reklamının yer almasınız istermisiniz ?

eklentileri.blogspot.com , Blogunuzu ücretsiz tanıtıyor , sizde blogunuzu ekleyin sizde blogunuzu başkalarına tanıtma fırsatına sahip olun..

Sayfamızın Sağ altında 125x125 lik alanda , banner , yazı vs.. ile blogger blogunuzu tanitabilirsiniz..


Blogumu Nasıl Eklerim ?

  • Blogger blogunuzu eklemek için ;
  • Öncelikle , Blogger blogunuzda bizi tanıtan bir yazı yazmak ve yazınızın sonuna http://eklentileri.blogspot.com/ adresini içeren bir link vermek..
  • Yazınızı yayınladıktan sonra , iletişim'e girerek yada eklentileri.blogspot@gmail.com adresinden bize , 125x125 logo/yazı resminizi ve bizi tanıtan yazınızın linkini göndermek gerekiyor..
  • Yapmanız gereken bu kadar..


Blogum Ne zaman Eklenir ?

  • Üstte yer alan koşulları uyguladıktan sonra , Size atacağımız cevapta tarih ile belirtilecektir..Yoğunluğa göre süre değişebilir ,( Blogunuz eklendiğinde mail ile haber verilecektir )

Ne kadar süre Blogumun reklamını yapabilirim ?
  • Blogunuz 5 gün süre ile , sayfalarımızın sağ altında kalır , 5 gün sonra yerini başka bir bloga devreder...Bu 5 günlük süre zarfında Blogunuza ziyaretçi çekebilirsiniz.. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış diyen blogger kullanıcıları için ideal bir yöntem olan bu reklam alanını sizde kullanabilirsiniz..


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.