21 Nisan 2012 Cumartesi

Blogger Blogunuz Daha Hızlı Açılsın

  Hiç yorum yok


Blogger Blogunuz Daha Hızlı Açılsın

Öncelikle bu yazımız bir eklenti değildir , Sadece blogger blogunuzun daha hızlı açılması için ipuçları içerir..

<< Resim >>
Blogger bloglarınızda , yazı içlerinde onlarca resim kullanmayın , mümkünse tek resim her zaman açılış hızı açısından önemlidir..Blogunuza eklediğiniz resimlerin boyutu büyük olmasın , büyük boyutlu resimler sayfanın yüklenme süresini geciktirir..

<< Eklenti >> 
Blogger bloglarımızda kullandığımız eklentiler vazgeçilmez , olmazsa olmazlardandır..Blogunuzda Gereksiz eklentilerden kaçının , mümkünse , hareketli çok fazla eklenti kullanmayın , örneğin ; flash obje içeren eklentiler blogunuzun açılış hızına etki eder..

<< Javascript >> 
Blogger blogumuzda , Hıza etki eden bir faktörde javascript dosyalarıdır , Bazen kullandığınız temanın içinde zaten varlardır, bazende kullandığınız eklentilerde de yer alırlar , bu javascript dosyaları başka kaynaklarda yüklü olduklarından , Blogger açılırken , kendi barındıkları sunuculara bağlanıp blogunuzun açılışını yavaşlatabilirler..

Sonuç olarak , blogger blogunuzun daha hızlı açılmasını istiyorsanız , yazılarınıza onlarca resim eklemeyiniz, ve gereksiz eklentilerden kaçınınız..


<<< Bu Yazı için Arama Sonuçları  >>>

Blogger Blogunuz Daha Hızlı Açılsın , Blogger  Daha Hızlı Açılsın , Blogger Hzılandırma , Blogger Sayfam Nasıl Hızlı Açılır , Blogum Yavaş Açılıyor , Blogger Hızlandırma teknikleri , Blogunuz Daha Hızlı Açılsın


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.